Genel

Neden bir web siteniz olması gerek?

Web sitesi avukat, özel ders veren bir öğretmen ya da şarkı söylemeyi çok seven bir insandan; küçük bir işletme sahibi ya da büyük bir holding yöneticisine kadar kendisini en minimize rakamlarda en yüksek kitleye ulaştırmak isteyen tüm kişi ya da kurumların sahip olması gereken en önemli parametre. Kendinizi iyi ifade edebilmek, reklamınızı yapabilmek, ülke genelinde tüm insanlara hitap edebilmek için sizlere sunulan büyük şans.

Web siteniz sayesinde bilinirliğiniz artar ve ulaşımınız kolaylaşır. İnsanlar arama motorlarından aramalar yapar ve yönlendirdiği siteler üzerinde incelemelerde bulunur. Kim bilir belki de aradığı kişi sizsinizdir. Siz yeter ki bu alanda yalın, basit, düzgün bir şekilde kendinizi ifade edebilin. Bir web siteniz yoksa internette her gün onlarca konu hakkında arama yapan insanlar sizlere hiçbir şekilde ulaşamayacak belki de varlığınızdan hiçbir zaman haberdar olamayacaklardır. Bu da sizin var oluşunuzu ortadan yavaş yavaş kaldırır ve olumsuz bir döngüye doğru sürüklenebilirsiniz.

Kullandığınız mail adresinizden bile karşı tarafta bıraktığınız izlenim farklıdır. Her kesimin erişim sağlayabildiği ve anlamsız karakterler içeren bir web sitesinden alınan mail adresi yerine karşı tarafa isim ve soy isminizden oluşup kendi alan adınızla devam edip tamamlanan bir mail adresini aktarmanız sayesinde onda bırakacağı olumlu izlenimi tarif bile edemeyiz.

Bu nedenle sizlerde teknolojinin gerisinde kalmayın ve bir web sitesi edinin.

«
»